Jsme Rytíři a Rytířky Řádu Zlatého Lekna, společenství aktivních a rozhodných!

Fyzické osoby mohou členský příspěvek, dar, odečíst ze základu své daně z příjmů ve výši nejméně 1000 Kč, celkem za rok až 10%, právnické osoby nejméně ve výši 2000 Kč, za rok až 5% základu daně. 

Chci se stát členem Hradního spolku:

Po obdržení přihlášky a schválení Vašeho členství ředitelem Spolku dostanete na svůj e-mail potvrzení přijetí a členské číslo ve Spolku. Při platbě členského příspěvku použijte své datum narození (u firmy IČO) jako Variabilní symbol a členské číslo jako Specifický symbol). Poté zaplaťte převodem nebo na kterékoli pobočce České pošty svůj vklad:

Stát se spolumajitelem Hradního Spolku a spoluuživatelem s předkupním právem hradu s obrovskými pozemky je velké privilegium a důkaz, že patříte mezi nás. Členská schůze proto schválila jako minimální vstupní členský příspěvek člena spolku 10.000Kč (400Euro), horní hranice není určena. Další roky je členský příspěvek opět v dobrovolné výše, minimálně však 1200Kč/rok, pokud nebudou v závislosti na dosahovaných výnosech Spolku příspěvky zrušeny. Členové, kteří zaplatí vstupní členský příspěvek ve výši 10 000 Kč a vyšší, nemusí platit další členské příspěvky tolik let, než  zápočtem částky 1200 Kč bude zcela započtena celá částka vstupního členského příspěvku. 

Pokud potřebujete doklad o zaplacení do účetnictví, napište to do poznámky v přihlášce.

Platbu proveďte na ČÚ 286 296 678/ 0300, SS je Vaše členské číslo.
Až připsáním vstupního členského příspěvku na účet spolku se stáváte jeho členem!
Pokud ukončíte členství, přijdete o výhody členství, ale rytířský titul, zápis v Kronice hradu, dříve získané benefity a trvale dobrý pocit, že jste se zúčastnil dobré a velké věci,
Vám navždy zůstanou.

Vkládáme do projektu funkční středověký hrad
s pozemky a další aktiva v hodnotě cca 0,5 miliardy Kč.
To proto, že majitel hradu je ochoten vzdát se majority ve prospěch Spolku a jeho členů!

— Certifikát rytíře —

Dle výše příspěvku každý rytíř získá Certifikát- bronzový Certifikát při vkladu 10tis.Kč, stříbrný při vkladu nad 10tis.- 100tis. Kč, nad 100tis. Kč zlatý Certifikát.

Součet všech členských příspěvků člena je rozhodující při rozdělování benefitů Spolku za daný rok.

Erb současného majitele hradu: