VÁŠE PŘÍLEŽITOST K RŮSTU

Základem veškeré ekonomiky a růstu je směna toho co umíme, máme, za to, co potřebujeme, obvykle peníze, nebo něčí produkt, dovednost.

Je čas se probudit a začít využívat historií ověřené způsoby směny informací a zboží, což byly vždy trhy- dnes by se dalo říci veletrhy, velkoobchody na ležato. Trhy kdekoliv to bylo povoleno, kdekoliv bylo dost místa a dobrá dostupnost i z daleka. Obvykle  na hradech a u hradů, kolem kostelů a na náměstích měst, dnes  doplněné tím novým, s čím můžeme disponovat dnes. Tam je obvykle dost místa, kde se lze scházet, seznamovat, vyměňovat informace, zkušenosti, zboží a pak spolu komunikovat po sítích a nebo vlastních informačních kanálech.

Nemusíte vynakládat velké peníze, riskovat velké ztráty, přestávat dělat co děláte. Jen začněte s námi využívat toho,  s čím každý z nás disponuje a co mohou využít i ostatní zapojení. Stát je vlastně  soubor jeho jednotlivých území, budov, lidí, obchodních míst, trhů, na konkrétním místě, regionu, vytvářející zde  zdroje příjmů, zaměstnanosti, nových produktů,  uspokojující  potřeby své a těch,  co za jejich uspokojení  zaplatí.
Můžete začít kdekoliv. Chcete -li  najít místo, které je už připraveno, je dostatečně velké, má zde tuto  tradici od r 1284 a má zájem Vaše iniciativy zde rozvíjet a podporovat, pak je to hrad a zámek Dolní Kounice, na který máme vliv.

Je to jeden z největších, v Evropě posledních nefalšovaných středověkých hradů, dnes zámku Dolní Kounice s rozsáhlým komplexem patrových budov na 100 000 m2. V blízkosti Brna a přes dálnici v blízkosti několika středoevropských hlavních měst. Když se podíváte na www.svetsdileni.cz, uvidíte,  co zde je různých prostorů, které lze různě a na různou dobu, na různý  účel využít.  To a naše zkušenosti je to, co Vám můžeme pro Váš růst nabídnout my. Vy nám a tedy všem dalším , kteří se zapojí, můžete nabídnout, co umíte Vy.
Můžeme zde začít ihned objevovat své vzájemné dovednosti, schopnosti, své možnosti a začít využívat takto zde vznikající Příležitosti. A tyto naše vzájemné zkušenosti, šířené na další vhodná místa,  se pak stanou základem nového startu naši národní, možná i nadnárodní ekonomiky.

 Můžeme Vám nabízet, co zde můžete s naší podporou dělat pro své nové výdělky,  ale můžete se i sami přihlásit vyplněním následujícího formuláře, co by jste zde chtěli zkusit podnikat, organizovat sami, nebo dělat a nabízet přes nás v podobě DPP a pod. Tak neváhejte a dejte o sobě vědět: