— O nás —

Kdo jsme  ?

Jsme sdružení rodinných firem a přátel, vzájemně se svými činnostmi podporujících. Hrad a zámek nás všechny nadchl a proto jsme svými silami, prostředky a nápady, bez koruny dotací,  udělali z hradu oblíbené, nádherné místo, navštěvované z celého světa. Jako majitel jsem se po 30 ti letech vlastního snažení rozhodl pro radikální řešení a ostatní mne podporují, protože hrad  potřebuje nové impulzy a novou krev. 

Hrad a zámek má dnes pronajatý Hradní Spolek, který má hlavní úkol získat prostředky na dokončení obnovy hradu a zámku (dále jen hradu) i za cenu odkoupení hradu i s pozemky. Vybrané části hradu má také pronajaty družstvo RECIPROCITA k realizaci svých akcí pro veřejnost. Na krátkodobá využití si jeho části pronajímají další poskytovatelé zážitků, služeb, produktů.  

Proč tento hrad?
Přes pohnutou historii tohoto místa zachovaný Hrad  patří k dějinám Evropy a Světa. Existovalo zde osídlení již před  60 tisíci lety, proto opevněné sídlo, chránící zdejší osídlení, brod přes řeku a obchodní cesty zde bylo od pradávna. Pojí se s ním velké množství příběhů, historie i založení české státnosti.  S hradem a zámkem Dolní Kounice lze snadno spojit  své sny a vize. Je pozitivní a krásný v zimě i v létě.

Naše motivace odměnou 200 milionů Kč chce motivovat ty co umí
Co  očekáváme?

Svět kolem nás se stává nepřehlednějším , rizikovějším, nejrůznějšími lobby nejrůznějších nadnárodních byznysů děsený kdejakou apokalypsou. Naši volení představitelé stále více ohrožují své vlastní občany než jejich hrozby.  V dějinách všichni, kteří chtěli začít obhajovat svou existenci a vizi své budoucnosti, nespoléhali na svá centra ale sami  budovali hrady, sdružovaly v nich svůj majetek , prostředky, sílu. Je čas navázat na odkaz našich předků a obnovit svou schopnost účinně hájit svou budoucnost

Jste-li zájemce o podporu některého z projektů a nebo o účast na realizaci některého z  projektů využití Hradu, klikněte na tlačítko Zpráva a zde uveďte svůj email, číslo projektu, který chcete podpořit, jakou částku by jste investovali a nebo darovali a my se s vámi spojíme  a dohodneme další postup.
 Pokud hodláte  darem jakkoliv podpořit některý z projektů, můžete tak na účet Hradního Spolku č .ú. 286296678/0300 u Komerční banky, kde do zprávy příjemci uveďte :Dar, svůj email a číslo projektu, který podporujete. Pokud vámi podporovaný projekt nezvítězí, bude částka využita pro vítězný projekt nebo na opravu hradu. Každý dárce bude  odměněn.