- Schovejte svůj majetek-

Jako ten opuštěný cyklista v horách s baťůžkem na zádech se mnohdy musí cítit ti, co vybudovali majetek a kolem nich se to začne hemžit zachtivými, hamiždnými členy rodiny, partnery, společníky a není snadné najít cestu, řešení, bezpečí. A co teprve na stará kolena, když se ulice hemží novodobými loupeživými nájezdníky a nejrůznějšími šmejdy.

Nabízí se svěřenecké fondy, bankovní i nebankovní sejfy, ale málokde je to pod vlastní kontrolou. Hrady bývaly vždy místem, kam si ukrývali své cenné věci svůj majetek i z daleka. Spolek pak může takový majetek vzít do úschovy,  získat darem a nebo odkoupit s podmínkou, že majetek použije na určitou konkrétní věc dohodnutým způsobem s doživotním právem užívání dosavadního majitele. Lze tak  majetek dostat z vlivu nesprávných, pod ochranu silného, a pod stálým vlivem dosavadního majitele.

Hrad se tak prostřednictvím Spolku stává pro členy Hradního Spolku depozitním domem, bezpečnou úschovou, spolehlivým správcem, vykonavatelem a ochráncem výkonu pravé vůle původního majitele.

Pokud máte zájem o naše služby nebo dotaz v tomto směru , navštivte nás po předchozí telefonické domluvě termínu a nebo rovnou vyplňte a odešlete přiložený formulář: