A— Dobrý nákup —

Obnovili jsme v r. 2019 tradiční hradní trhy, povolené před 736 lety slavným Přemyslovcem- českým a polským  králem Václavem II.

Nakoupíte zde na Hradních slavnostech POLOPRO... poctivé lokální produkty především od českých výrobců a výrobců Euroregionu, od marmelád, pečiva ze semoliny, přes sýry švýcarského typu až po masné výrobky.
Termíny v r. 2020 najdete zde.


B- Prohlídka hradu s degustací vína -

Místní kraj je vyhlášený výborným vínem. V r.1185 po poslední bitvě mezi sebou o vládu v českých zemích místní Frankovka dokonce usmířila Čechy a Moravany, a tito už spolu nikdy více neválčili. Moc zdejšího vína a magické kouzlo hradu společně vytvářejí nezapomenutelné chvíle pro turistické skupiny, i pro pracovní kolektivy. Povíme Vám nejen pověst, která vypráví o válce, lásce a usmíření, ale i mnoho dalších informací vážících se k vínu a geniu loci.


C- Programy pro malé děti -

Zábavné dopoledne pro MŠ a první stupeň ZŠ. Děti se uvolní, vyřádí, unaví, stihnou se i nasvačit a zasoutěžit si, paní učitelky nemusejí vymýšlet program. 


D- Svatby, oslavy, firemní a zážitkové akce -

Hledáte nezapomenutelné místo pro obřad, hostinu, oslavu, společenské setkání? Chcete mít soukromí, jistotu, že nikoho nerušíte, pocit svátečnosti, dokonalý servis a výborné jídlo? Chcete prožít nezapomenutelný zážitek na hradě? Pak neváhejte a rezervujte si termín hned!