VOLBY

Přihlášky a výběr kandidátů

                  Zahájili jsme příjem přihlášek a návrhů kandidátů pro nejbližší volby.
Po obdržení dostatečného počtu přihlášek a návrhů na kandidáty, oznámíme zahájení                                              veřejných výběrových řízení na Táborech Lidu..

Pokud je pravda, co vše odborníci tvrdí, že se na nás chystá, a my na svou obranu máme vládu, jejíž prioritou dle vyhlášení premiéra není ČR ani občané ČR, ale Ukrajina. Vládu, která je údajně už vyhodnocena jako nejhorší na světě, a nejvíc bodů v průzkumech volitelnosti mají strany, které to až sem přivedly, je třeba se přestat dohadovat, filozofovat, nadávat, zbavit se svých Ego vidících v každém jen svou konkurenci nikoliv spojence a je nutné začít jednat.
Všichni, kteří už cokoliv aktivně organizujete, demonstrujete, scházíte se s odborníky, konáte krajská referenda, pochody, petice, shromáždění a další, konejte dál a větší kapky a dejte nám o sobě vědět.  Co děláte pomáhá se vzájemně poznat, pomáhá to vytvářet skutečný obraz stavu a mínění společnosti v konfrontaci s růžovými omalovánkami hlavních médií, placených za naše matení a dezorientaci. Lež a nenávist dnes hraji prim a aktivity všech nevládních  je pomáhají odhalovat. Spolu s našim  Návodem zahájíme všichni tah na branku a řešení stavu.

Začněme s řešením stavu tam, kde se "dávají góly a rozhoduje o vítězi". Tím místem jsou všechny druhy voleb, které máme už od příštího roku před sebou a hned v dalším roce ty konečné, pokud vláda nepadne dřív a to stejně budeme muset řešit zase volbami. Volbami však už ne takovými jako dosud, které nic neřešily, nic neměnily, kdy bylo téměř jedno, kdo byl volen.
Tyto volby realizované Novým Způsobem Občanství (NZO) by měly již být zcela jiné, po našem a o pro nás občany, jako způsob řešení a odstranění všech nejnaléhavějších hrozeb, ohrožujících a devastujících naši existenci a budoucnost, viz Úvodní strana tohoto webu:
www.startupcz.cz, ( Startuj vzhůru Česko ).

Zahajujeme občanská výběrová řízení na kandidáty pro volby v roce 2024 :
a)-
do Eurovoleb (21 zástupců /5let),stačí z 8mi milionů Voličů vybrat jen těch 21 správných.
b)-do krajských voleb (Množství kandidátů/4 roky), zde to bude horší, ale zase vybíráte  z místních,  které více znáte
c)-do voleb senátu (27 senátorů, třetina senátu/ 6 let), stačí tedy jen 27 těch správných
d)- pro jistotu už i voleb do parlamentu na rok 2025 případně dříve (200 kandidátů/4 roky)
e) – do místních a městských voleb v r 2026/4 roky, je ještě čas

1) kandidáti do jednotlivých druhů voleb v r. 2024 budou vybíráni ve výběrových řízení, vedených občany na Táborech lidu, ještě před zahájením podávání oficiálních přihlášek do jednotlivých voleb, organizovaných státem. Pro krátkost termínu budou první výběrová řízení věnována volbám a), b) c), a postupně už i volbám d)

2) Tábory lidu by se měly konat v jednotlivých volebních obvodech, podle místních možností vhodných prostranství.
Zvláštní, symbolické a motivační místo pro všechny typy voleb, sjednocování se voličů, a domlouvání na volebních kampaních, pro představení se jednotlivých kandidátů a veřejné výběrové řízení na Táborech lidu, budou Tábory lidu na hradě a zámku Dolní Kounice u Brna, s kapacitou až 20 tisíc účastníků.
Na tomto hradě v r 1185(před 838 lety) po poslední krvavé bitvě mezi našimi národy, došlo k takovému usmíření a nastartování české státnosti, že jsme se stali nejbohatší a jednou z největších zemí Evropy.
To místo je tak skvělý odkaz našich předků, skvělý příklad pro tuto dobu, pro nás občany, skvělé místo pro složení veřejné přísahy na odkaz našich předků před 838 lety všech nově zvolených politiků země před voliči.

Umíme li se shromažďovat na Silvestra a jiných akcích na náměstích v mrazech a v dešti, nemělo by nic bránit tomu, abychom se shromažďovali na náměstích a na hradě na rozsáhlém volném prostranství k vyslechnutí našich kandidátů, koreferátů odborníků k situaci v zemi, k potřebě opatření a k vystoupením kandidátů. Čas spěchá a tedy bude možná nutné se začít scházet už v zimních měsících s našimi kandidáty ve veřejných výběrových řízeních na Táborech lidu.
Získáme tak všichni jasno, komu a proč dát své hlasy a komu jistě ne, s kým uzavřeme společenskou smlouvu o jeho zárukách za svůj program a svůj slib voličům.


3)Místa a termíny Táborů lidu k veřejným výběrovým řízením kandidátů před voliči budou nahlašována jejich pořadateli ke koordinaci na Celostátním koordinačním centru NZO, kde budou odsouhlasována a zveřejňována, aby ti, kteří by chtěli je všechny navštívit a podpořit své kandidáty, měli možnost plánovat svůj čas. Kandidáti do místních a krajských voleb budou veřejně vybíráni na Táborech lidu především ve svých volebních obvodech i s možností využití velké plochy pro 20 tisíc návštěvníků na hradě DK.

4) Kandidáti na jednotlivé druhy voleb se budou vybírat na Táborech lidu:
-z těch co se do výběrových řízení přihlásili sami jako odborníci, schopní organizátoři, úspěšní podnikatelé, kteří ví, co je nejnaléhavější, co je třeba začít dělat a umí to dělat a nebo zajistit.
- z těch, které navrhnou občanská uskupení, občanské iniciativy, politické strany a hnutí ze své znalosti.
- z těch, které navrhnou starostové, politici, odborníci ze své znalosti

5) Každý návrh musí obsahovat CV kandidáta, jeho návrh volebního programu za sebe, (za skupinu která ho kandiduje)tedy návrh nejbližších opatření zvolených orgánů, do kterých by kandidoval, která by v nich osobně prosazoval a  Jeho Veřejný příslib zde na tomto webu zveřejněném vzoru.  

6) Protože termíny jednotlivých voleb budou státem vyhlašovány postupně a později, je třeba s výběrovým řízením, tedy umožněním brát přihlášky a návrhy na kandidáty do jednotlivých voleb ihned.

  • Přihlášky potenciálních kandidátů do příslušných voleb je třeba zasílat emailem na startupcz@email.cz, nebo poštou, na adresu Celostátní koordinační centrum NZO, 614 00 Brno, Vranovská 217/19, vše již bez odkladů ode dne zveřejnění na našich stránkách.

7) Veřejná výběrová řízení na Táborech lidu započnou ihned, jakmile bude shromážděn dostatek vhodných kandidátů. Není důvod čekat. Ti kteří nebudou vítězi výběrového řízení, ale obstojí, dostanou nabídku k další spolupráci. Jakmile bude vybrán potřebný počet kandidátů, výběrové řízení pro tento rok a druh voleb bude ukončeno.

10) Vítáme každou hlavu, ruku, možnost všech, kdo mohou pomoci s celou organizací přípravy , průběhu a realizace těchto převratných voleb v podobě Nového Způsobu Občanství, jako aktivního podílu občanů na změně poměrů na soulad s Ústavou, prospěch a ochranu zájmů a potřeb ČR a nás, jejich občanů.                                                                                                      Přihlaste se níže uvedeným formulářem