— Vydělejte si —

Hradní Spolek je ojediněle skvělý projekt, fungující jako Francouzská revoluce. Každý se může změnit z obyčejného občana na maršála při podílení  se na změně místního Spolku na přesvědčivě silnou organizaci a  možná i globálního hráče.

Je tak skvělý, tak výjimečný, tak neobvykle pozitivní, že v současné době vyvolává mnoho otázek. Jejich písemné zodpovídání je zdlouhavé i když na webu www.hradnispolek.cz jsme se o to pokusili. Nejlepším způsobem a cestou, jak s ním seznámit ty, pro které je určený-občany, firmy co chtějí, co potřebují růst, budoucnost, nové vize-je osobní seznámení, vysvětlení, získání.

1) jste-li vlastníky a nebo disponenty větších finančních částek, jistě cítíte, jak jsou dnešními vibracemi okolo nás ohrožovány a hledáte kam je výhodně investovat. Máme skvělé výsledky a zkušenosti, jak  s výhodou investovat a získávat v průměru 26%p.a. výnosů, tedy na jednotlivých případech daleko více. Spojte se s námi níže uvedeným kontaktním formulářem a nabídněte nám , jakou částku a na jak dlouho by jste mohli investovat do společné investice na spekulativní nákup, tedy na nákup a opětný prodej  a nebo jako zdroj stálého zajímavého výnos. Ti zkušení z Vás ví, že největší výnos je dosahován, lze- li v určitý čas na určitou dobu shromáždit dostatečný kapitál. Nemusíte se hlásit pod svým pravým jménem a emailem, nemusíte ukládat u nás žádnou částku . V případě kdy se nám dostane informace o výhodném okamžitém investování dáme Vám vědět a Vy rozhodnete zda do toho a  s čím jdete.

2)Jste-li finanční poradci, realitní makléři, dealeři firem a produktů, pracujete-li za podíl na výsledku svého výkonu, nebo jen hledáte jak si přivydělat, pak lepší produkt, za něhož se nebude muset stydět,  nenajdete.
 Zde nabízíte Bomba dárek, čestné členství ve Spolku se všemi výhodami, jinde nezískatelnými jako společný i individuální růst, oporu ve skvělé organizaci a jejich členech  a partnerech. Nabízíte ne členství v něčem, ale zcela jiný způsob života a jinou budoucnost.
Hledáte lidi, firmy :
- co mají rádi historické, kulturní, národní památky. Jsou ochotni přispět na jejich obnovu a smysluplné využití. Rádi je navštěvují, pořádají tam své aktivity  a uvítají, budou-li patřit k nim, budou-li je moci využívat se slevami, najdou-li tam svou seberealizaci, budou-li tam moci vodit další jim podobné a mít z jejich útrat a tržeb provize.
-co hledají atraktivní nemovitosti, prostředí, aby zde mohli podnikat, nabízet své možnosti, využívat možností tohoto prostředí pro svůj byznys.
- co hledají s kým by se spojili pro svůj růst, co hledají nové příležitosti. Za každý vstupní příspěvek získáváte 10% podíl a se získanými i vděčné spolupracovníky , kteří Vám pomohou získat další.

3) Jste-li někým , kdo provozuje e-shopy, kdo pro ně dělá servis, kdo provozuje a nebo staví obchodní weby, kdo umí skvěle využívat na internetu nabídek tuzemských a i zahraničních e-shopů, kdo umí obsluhovat a nebo vybudovat e-shopové sítě, kdo umí v této branži marketing, využití sociálních sítí a jiných prvků IT, kdo je IT specialista nebo začátečník- spojte se s námi. Jednak je pro Vás vstup do Spolku určitou satisfakcí, že na to máte a patříte k výjimečným. Jednak si zde, umíte-li to, co hledáme, vyděláte, zejména však zde můžete najít životní start v seberealizaci na výstavbě a startu prestižního projektu- Mezinárodního Internetového Obchodního Centra na Hradě. Více o něm kliknutím na :

4) Jste-li cestovní kanceláří nebo se umíte pohybovat v cestovním ruchu, pak získáním členství ve Spolku získáváte privilegia domluvit se Spolkem organizování akcí cestovního ruchu  s cestami na hrad a nebo z hradu s programem na hradě speciálně pro Vás.
Pokud se nestanete členy Spolku, můžete i tak nasmlouvat se Spolkem své aktivity, kterými přivedete na hrad  návštěvníky na celodenní pobyt a  nebo jen jako program na cestě jinam

5) Jste -li zážitkovou, eventovou, kulturní, sportovní, volnočasovou agenturou, organizací, určitě je výhodné stát se členy Spolku a zajistit si pravidelné a privilegované využití hradu pro Vaše potřeby s výhodou členství

Pro všechny. Prosím  kontaktujte nás vyplněním následujícího formuláře a odesláním: