PROJEKTY VYUŽITÍ HRADU

Hrad je skvěle využitelný kterýmkoliv z následujících projektů, pokud se na něj seženou peníze. Projekt, který přiláká nejvíc investorů, sponzorů, bude ten pravý:

Projekt č.1)  luxusní hradní hotelový resort poskytující desítkám rodin, firem, jednotlivcům luxusní bydlení, v bezpečně chráněném historickém prostředí, se skvělými výhledy, místy pro aktivní odpočinek ,vycházky, s množstvím služeb a gastronomických zážitků. Může to být bydlení vlastníků, kteří sdružením svých prostředků nebo ze svých úvěrů zainvestují celou realizaci, nebo vše postaveno ze sdružených prostředků investorů a dalším nájemným bydlením, kdy uživatelé pořídí bydlení levněji a bez dluhů a investoři si bezpečně uloží své peníze do stále hodnotnější nemovitosti a zajistí sobě a svým potomkům stálý příjem z nájemného.

Projekt č.2)  rozsáhlé  obchodní centrum, doplněné dalšími krytými plochami v podobě velkých stanů, podporované Aukcemi, streamováním a on line obchodováním s celým světem, s vynikajícím okolím a atrakcemi, podporujícími jeho návštěvnost.

Projekt č.3) obnovení  a dostavba  všech budov a  vhodných volných ploch a jejich přeměna na nájemní historicky cenou nemovitost, kde si může každý pronajmout libovolné vybrané místo, pro uspokojení svých osobních a nebo podnikatelských potřeb. Vytvoření tak z nabídek podnájemníků multifunkční nabídku produktů, služeb, činností veřejnosti.

Projekt č.4) prestižní  centrum zdraví s vlastní léčivou vodou, mnoha doplňkovými procedurami a službami, včetně pobytu pro kosmeticky či jinak ošetřené pacienty , potřebujících být nějakou dobu v prostředí, které umí být tolerantní jejich dočasnému stavu.

Projekt č.5) bezpečné pohodlné bydlení s nádherným prostředím vlastního lesa, koupání, odpočinkovými zónami zdravotní a ošetřovatelskou péčí pro 50+ se zónou pro důstojné dožití. Prostředí, kde  život Váš nebo Vašich blízkých může být stále přátelský,  důstojný a pěkný až do konce.

Projekt č.6) kultovní místo pro setkávání se lidí z celého světa, kteří hledají vzájemnou podporu, společenství, rozvíjející nejodvážnější myšlenky lidstva.

Máte-li zájem , nebo nabídku , spojte se s námi  vyplněním níže uvedeného spojení nebo na našich kontaktech. Uveďte do zprávy, do kterého z projektů máte zájem investovat, kolik a my vyhlásíme vítězný projekt jako jediný, společný pro všechny zájemce: