Kupte bombu dárek —

Nabízíme získání dárku, který jinde nekoupíte, který můžete koupit sobě nebo komukoliv, na kom Vám záleží. Je trvalý, vždy hodnotný, prestižní, a udělá  radost po mnoho generací každému.


Současná emise členských podílů v Hradním Spolku umožňuje vyplněním Přihlášky za čestného člena Hradního Spolku a zaplacením vstupního členského příspěvku v libovolné výši, nejméně však 10 000Kč, (400Euro) získat Čestné členství v Hradním Spolku, bez jakéhokoliv ručení za Spolek  s právem bez závazků kdykoliv vystoupit.
Dárkem je ozdobně provedený, s ochrannými prvky, verifikovaný, o velikosti A3, provedený v češtině a angličtině, erbovní  Certifikát Rytířských Privilegií na jméno držitele, vhodný k zarámování a vyvěšení na čestném místě v repre prostorách obydlí či kanceláří.

 Certifikát potvrzuje, že garantuje svému držiteli-majiteli:

1) podíl na výnosech Hradního Spolku v podobě ročních, doživotně a dědičně udělovaných benefitů, v závislosti na hospodářských výsledcích Spolku a podílu vstupního členského příspěvku k příspěvkům ostatních členů Spolku. Benefity, privilegia slev, poukazů, rabatů na nákupy, podíl na spoluvlastnictví veškerého majetku Spolku. Vše je  násobným zhodnocením investice do členství ve Spolku.
2)práva a privilegia na slevy a poukazy na akce  konané na hradě a nebo Spolkem a služby jimi poskytované po dobu členství majitele a jeho dědiců.
3)privilegium využívat hradu k uspokojování svých potřeb a zájmů po dobu členství. Stát se spolumajitelem celého panství v případě, že Spolek využije svého předkupního práva.
4) oporu a podporu společného finančního kapitálu Spolku i pro své individuální zájmy a potřeby
5) že se podílel na obnově historické kulturní památky ČR  a byl pasován(a) na novodobého rytíře(rytířku).
6) násobné zhodnocení investice do Spolku, a trvalou podporu společenství členů Spolku, která už majitele Certifikátu neponechá nikdy bez podpory druhých.
7)možnost uschováním ve Spolku nebo podmíněným věcným břemenem, zajistit před riziky a zcizením svůj majetek, nebo jeho odkázání konkrétním účelům a nebo osobám.

Stačí rozhodnout se o výši hodnoty Certifikátu, tedy výši vstupního členského příspěvku, osobě, které chcete udělat doživotní radost a památku na sebe. Pak  kliknout na dále uvedené tlačítko, vše vyplnit a postupovat dle tam uvedeného návodu nebo se s námi spojit na kontaktech a my poradíme.